Departament Sportu Dla Wszystkich

DEPARTAMENT SPORTU dla WSZYSTKICH 2021

Zadania dofinansowane ze środków FRKF   

Organizacja imprez sportowych dla osób niepełnosprawnych

1.Ogólnopolskie zawody w narciarstwie 28.02-02.03.2021 Zakopane

2.Ogólnopolski turniej piłki nożnej Szkół Specjalnych 23-25.09.2021  Gniezno

3.Ogólnopolski turniej tenisa ziemnego 04-06.06.2021 Słupsk

4.Ogólnopolski  turniej w Futsalu kobiet  10-12.09.2021 Słupsk

5.Ogólnopolski turniej w piłce ręcznej 17-19.09.2021 Oborniki Śląskie

6.Ogólnopolski turniej tenisa stołowego 01-03.10.2021 Gdańsk

  1. Ogólnopolski turniej badmintona 08-10.10.2021 Konin

8.Ogólnopolski turniej w halowej piłce nożnej  15-17.11.2021 Kraków

9.Ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt i chłopców 22-24.10.2021 Ciechanów

10.Ogólnopolski turniej unihokeja  05-07.11.2021 Elbląg

  1. Ogólnopolski turniej w Futsalu 12-14.12.2021 Płock

 

Organizacja obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych

1.Obóz sportowy UIKS Sprawni-Razem Kłodzko 23.06-03.07.2021 Duszniki Zdrój

2.Obóz sportowy woj. Zachodniopomorskie 26.06-05.07.2021 Jarosławiec

  1. Obóz sportowy woj. Kujawsko-pomorskie 26.06-07.07.2021 Zakopane

4.Obóz sportowy woj. Małopolskie 07-18.07.2021 Dźwirzyno

5.Obóz sportowy UKS 2002 Leszno  11-21.07.2021 Brenna

4.Obóz sportowy UKS Sprawni- Razem Słupsk 5-14.08.2021  Ostrzeszów

7.Obóz sportowy UKS Lasotczak 14-23.08.2021 Łeba  

Organizacja zajęć sekcji sportowych

  1. Organizacja zajęć sekcji sportowych Zachodniopomorskie
  2. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Wielkopolskie
  3. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Kujawsko-Pomorskie      
  4. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Małopolskie
  5. Organizacja zajęć sekcji sportowych Lubelskie
  6. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Świętokrzyskie
  7. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS 2002 Leszno
  8. Organizacja zajęć sekcji sportowych  UKS Olimpijczyk Lublin
  9. Organizacja zajęć sekcji sportowych  UKS Lasotczak
  10. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Słupsk
  11. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Feniks
  12. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Strzelce Krajeńskie
  13. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Olimpijczyk Elbląg
  14. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Plantuś
  15. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Lębork
  16. Organizacja zajęć sekcji sportowych Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka
  17. Organizacja zajęć sekcji sportowych UIKS Sprawni-Razem Kłodzko
  18. Organizacja zajęć sekcji sportowych IKS Herkules
  19. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Iwonicz Zdrój
  20. Organizacja zajęć sekcji sportowych Fundacja SONI        

 

Zadania dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

   

DEPARTAMENT SPORTU dla WSZYSTKICH 2020

Zadania dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Organizacja imprez sportowych dla osób niepełnosprawnych

1.Ogólnopolski  turniej w Futsalu kobiet  04-06.09.2020 Słupsk

2.Ogólnopolski turniej tenisa ziemnego 04-06.09.2020 Słupsk

3.Ogólnopolski turniej piłki nożnej Orlik  10-12.09.2020 Gniezno

4.Ogólnopolski turniej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców 27-29.09.2020 Choszczno

5.Ogólnopolski turniej w piłce ręcznej 16-18.10.2020 Oborniki Śląskie

6.Ogólnopolski turniej tenisa stołowego 23-25.010.2020 Gdańsk

7.Ogólnopolski turniej unihokeja  29.11-12.12.2019 Elbląg

8.Ogólnopolski turniej badmintona 13-15.11.2020 Konin

9.Ogólnopolski turniej w halowej piłce nożnej do lat 19 27-29.11.2020 Kraków

  1. Ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt i chłopców 27-29.11.2020 Kraków/ Skawina
  2. Ogólnopolski turniej w Futsalu 4-6.12.2020 Płock

Organizacja Mistrzostw Polski dla osób niepełnosprawnych

1.Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym i zjazdowym 2-4.03.2020 Zakopane

2.Mistrzostwa Polski w LA 11-13.09.2020 Bydgoszcz

3.Mistrzostwa Polski w piłce nożnej  9-osobowej 18-20.09.2020 Raciąż

4.Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych 2-04.10.2020 Łosice

5.Mistrzostwa Polski w pływaniu 09-11.10.2020  Kraków

6.Mistrzostwa Polski w koszykówce mężczyzn 20-22.11.2020 Włocławek

 

Organizacja obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych

1.Obóz sportowy woj. Małopolskie 29.06-10.07.2020 Dźwirzyno

2.Obóz sportowy UIKS Sprawni-Razem Kłodzko 14-24.07.2020 Duszniki Zdrój

3.Obóz sportowy UKS 2002 Leszno  26.07-06.08.2020 Sztutowo

4.Obóz sportowy UKS Sprawni- Razem Słupsk 1-14.08.2020  Ostrzeszów

5.Obóz sportowy woj. Zachodniopomorskie 02-12.08.2020 Niechorze

7.Obóz sportowy UKS Lasotczak 14-24.08.2020 Boguszewiec

Organizacja zajęć sekcji sportowych

  1. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Kujawsko-Pomorskie       
  2. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Zachodniopomorskie
  3. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Małopolskie
  4. Organizacja zajęć sekcji sportowych  UIKS Sprawni-Razem Kłodzkoe
  5. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Wielkopolskie
  6. Organizacja zajęć sekcji sportowych   Świętokrzyskie
  7. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS 2002 Leszno
  8. Organizacja zajęć sekcji sportowych  UKS Plantuś
  9. Organizacja zajęć sekcji sportowych  UKS Olimpijczyk Elbląg
  10. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Lasotczak
  11. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Strzelce Krajeńskie
  12. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Słupsk
  13. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Iwonicz Zdrój
  14. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Olimpijczyk Lublin
  15. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Feniks
  16. Organizacja zajęć sekcji sportowych UKS Lębork
  17. Organizacja zajęć sekcji sportowych UIKS Herkules
  18. Organizacja zajęć sekcji sportowych Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka