Dyscypliny nieolimpijskie

Wykaz akcji szkoleniowych prowadzonych przez ZSS Sprawni Razem

Wykaz kadry szkoleniowej oraz zawodników

Logo ZSS Sprawni Razem

Lp. Imię i nazwisko Grupa szkoleniowa funkcja
  1.  
Szczepaniak Kazimierz kolarstwo Trener kadry
  1.  
Jakieła Edward Narciarstwo/kolarstwo Trener kadry
  1.  
Staranowicz Zbigniew Piłka ręczna Trener kadry
  1.  
Kulhawik Andrzej Tenis Trener kadry
  1.  
Kamiński Sławomir Piłka nożna Trener kadry
  1.  
Grotkowski Wojciech Piłka nożna Trener
  1.  
Walczak Robert Koszykówka Trener kadry
  1.  
Rojewski Bartłomiej Koszykówka Trener

Wykaz kadry szkoleniowej ZSS Sprawni Razem w konkurencjach paraolimpijskich

Osoby współpracujące:

  1.  
Włodarski Adam Piłka nożna fizjoterapeuta

Wykaz szkolonych zawodników przez ZSS Sprawni Razem

Od 01.01.2019 do 31.12.2019

 

 

Lp. Nazwisko Imię Województwo Dyscyplina Proponowana kadra
Narciarstwo
  1.  
Jakieła Patryk PKR Narciarstwo A1
  1.  
Kania Paweł PKR Narciarstwo A1
  1.  
Turek Kasjan PKR Narciarstwo A1
  1.  
Krzanowski Jerzy PKR Narciarstwo A1
  1.  
Krzanowski Michał PKR Narciarstwo A1
  1.  
Pernal Małgorzata PKR Narciarstwo A1
  1.  
Jakieła Weronika PKR Narciarstwo A1
Piłka Ręczna
  1.  
Bąk Kamil Śląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Bąk Krystian Śląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Benysykiewicz Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Błaszczyk Grzegorz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Drzewiecki Dawid Wielkopolskie Piłka ręczna A1
  1.  
Dufrat Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Fortuniak Jakub Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Grzebiński Jakub pomorskie Piłka ręczna A1
  1.  
Huszcza Łukasz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Kaczmarek Kamil Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Kmieć Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Kostrzewski Ireneusz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Kostrzewski Tadeusz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Kruszec Patryk Małopolskie Piłka ręczna A1
  1.  
Soboń Daniel Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Soboń Krzysztof Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Szczepaniak Grzegorz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Szoma Partyk Dolnosląskie Piłka ręczna A1
  1.  
Wdówka Dariusz Małopolskie Piłka ręczna A1
  1.  
Wojtczak Piotr Zachodniopomorskie Piłka ręczna A1
  1.  
Zasada Bartosz Małopolskie Piłka ręczna A1
Koszykówka
  1.  
Bryza Daniel dolnoślaskie koszykówka A1
  1.  
Chojnacki Rafał kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Dębowski Michał pomorskie koszykówka A1
  1.  
Dębowski Robert pomorskie koszykówka A1
  1.  
Florkowski Hubert kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Grzebiński Adam pomorskie koszykówka A1
  1.  
Janiszewski Adrian kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Kijak Krystian kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Konkel Kamil pomorskie koszykówka A1
  1.  
Kudłaczyk Patryk kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Kulpa Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Lendzion Michał pomorskie koszykówka A1
  1.  
Nowakowski Patryk kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Nowakowski Kamil kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Pietrzak Mateusz kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Szubski Jacek kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Wojnowski Krzysztof kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Ziółkowski Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Ziółkowski Damian kujaw-pom. koszykówka A1
  1.  
Ochmański Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
Tenis
  1.  
 Babińska  Natalia POM tenis A1
  1.  
 Berkieta  Wiktoria POM tenis A1
  1.  
 Rutkowska  Urszula DOL tenis A1
  1.  
Grzebińska Kamila POM tenis A1
  1.  
Kosecki Oskar POM tenis A1
  1.  
Krefta Agnieszka POM tenis A1
  1.  
Mucha Adam POM tenis A1
  1.  
Berczyńska Anna DOL tenis A1
  1.  
Stusiński Mateusz DOL tenis A1
  1.  
Tomaszewski Piotr DOL tenis A1
  1.  
Kostka Dorota POM tenis A1
  1.  
Żytyńska Marlena POM tenis A1
Piłka nożna/Futsal
  1.  
Czubernat Sebastian Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Gajoch Paweł Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Fraczek Adam Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Koczwara Marcin Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Kołacz Krzysztof Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Kosecki Oskar Pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Krawczyk Piotr Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Kruszec Patryk Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Kucybała Adrian Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Michalski Paweł Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Młudzikowski Łukasz Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Pastuszka Kamil Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Pirkoś Dominik Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Prosowski Marek Podlaskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Sałach Kamil Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Sarnecki Marcin Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Stawniak Piotr Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Stawniak Paweł Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Stefański Damian Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Szkatuła Rafał Pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Wdówka Dariusz Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Wierzbicki Michał Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Wilkosz Rafał Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Wróbel Bartłomiej Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Wojdyna Mateusz Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Żwinis Michał Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
  1.  
Zasada Bartosz Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Kolarstwo
  1.  
Jakieła Patryk PKR Kolarstwo A1
  1.  
Kania Paweł PKR Kolarstwo A1
  1.  
Turek Kasjan PKR Kolarstwo A1
  1.  
Krzanowski Jerzy PKR Kolarstwo A1
  1.  
Krzanowski Michał PKR Kolarstwo A1
  1.  
Pernal Małgorzata PKR Kolarstwo A1
  1.  
Jakieła Weronika PKR Kolarstwo A1

 

 Zgrupowania – akcje szkoleniowe

l.p Data Miejsce Dyscyplina Akcja Lista uczestników
1. 26/01-04/02/2019 Myślenice Piłka nożna Zgrup. Czubernat Sebastian

 

Frączek Adam

Gajoch Paweł

Koczwara Marcin

Kosecki Oskar

Kruszec Patryk

Michalski Paweł

Kołacz Krzysztof

Pastuszka Kamil

Kucybała Adrian

Sałach Kamil

Wojdyna Mateusz

Wróbel Bartłomiej

Zasada Bartosz

Żkinis Michał

Załuska Michał

Grotkowski Wojciech (trener)

Kamiński Sławomir (trener)

Włodarski Adam (masażysta)

 

2. 08-14/2/2019 Kościelisko Narciarstwo Zgrup Jakieła Patryk

 

Krzanowski Jerzy

Kania Paweł

Turek Kasjan

Pernal Małgorzata

Jakieła Weronika

Jakieła Edward (trener)

 Zgrupowania – akcje szkoleniowe
l.p. Od Do Akcja Miejsce Uczestnicy
  27.04.2019 6.05.2019 Zgrup. Kolarstwo Iwonicz Zdrój Jakieła Patryk Krzanowski Jerzy Turek Kasjan Pernal Małgorzata Jakieła Edward (trener)
  22.06.2019 1.07.2019 Zgrup. Kolarstwo Rymanów Zdrój  
  1.10.2019 6.10.2019 konsultacja kolarstwo Iwonicz Zdrój Małgorzata Pernal Edward Jakieła (trener)
  8.02.2019 17.02.2019 Zgrup. Narciarstwo Kościelisko Jakieła Patryk Krzanowski Jerzy Turek Kasjan Pernal Małgorzata Jakieła Edward (trener)
  19.07.2019 28.07.2019 Zgrup. narciastwo Ustrzyki Górne Jakieła Patryk Krzanowski Jerzy Turek Kasjan Pernal Małgorzata Jakieła Weronika Jakieła Edward (trener)
  4.12.2019 14.12.2019 Zgrup. narciastwo Kościelisko Bąk Kamil Bąk Krystian Benysykiewicz Marcin Błaszczyk Grzegorz Drzewiecki Dawid Dufrat Marcin Fortuniak Jakub Grzebiński Jakub Huszcza Łukasz Kaczmarek Kamil Kmieć Marcin Kostrzewski Ireneusz Zbigniew Staranowicz (trener)
  26.03.2019 4.04.2019 Zgrup. p. ręczna Oborniki Śląskie Bąk Kamil Bąk Krystian Benysykiewicz Marcin Błaszczyk Grzegorz Drzewiecki Dawid Dufrat Marcin Fortuniak Jakub Grzebiński Jakub Huszcza Łukasz Kaczmarek Kamil Kmieć Marcin Kostrzewski Ireneusz Zbigniew Staranowicz (trener)
  7.05.2019 12.05.2019 Zgrup. p. ręczna Oborniki Śląskie Bąk Kamil Bąk Krystian Benysykiewicz Marcin Błaszczyk Grzegorz Drzewiecki Dawid Dufrat Marcin Fortuniak Jakub Grzebiński Jakub Huszcza Łukasz Kaczmarek Kamil Kmieć Marcin Kostrzewski Ireneusz Zbigniew Staranowicz (trener)
  30.10.2019 4.11.2019 Zgrup. p. ręczna Oborniki Śląskie Bąk Kamil Bąk Krystian Benysykiewicz Marcin Błaszczyk Grzegorz Drzewiecki Dawid Dufrat Marcin Fortuniak Jakub Grzebiński Jakub Huszcza Łukasz Kaczmarek Kamil Kmieć Marcin Kostrzewski Ireneusz Zbigniew Staranowicz (trener)
  29.11.2019 8.12.2019 Zgrup. p. ręczna Oborniki Śląskie Bąk Kamil Bąk Krystian Benysykiewicz Marcin Błaszczyk Grzegorz Drzewiecki Dawid Dufrat Marcin Fortuniak Jakub Grzebiński Jakub Huszcza Łukasz Kaczmarek Kamil Kmieć Marcin Kostrzewski Ireneusz Zbigniew Staranowicz (trener)
  14.03.2019 23.03.2019 Zgrup. tenis Głogów Natalia Babińska Dorota Kostka Agnieszka Krefta Mateusz Stusiński Andrzej Kulhawik (trener)
  28.06.2019 30.06.2019 konsultacja tenis Głogów Natalia Babińska Dorota Kostka Agnieszka Krefta Mateusz Stusiński Andrzej Kulhawik (trener)
  5.10.2019 6.10.2019 zgrup. tenis Warszawa Natalia Babińska Dorota Kostka Agnieszka Krefta Mateusz Stusiński Andrzej Kulhawik (trener)
  26.01.2019 4.02.2019 zgrup. p. nożna Myślenice Czubernat Sebastian Frączek Adam Gajoch Paweł Koczwara Marcin Kosecki Oskar Kruszec Patryk Michalski Paweł Kołacz Krzysztof Pastuszka Kamil Kucybała Adrian Sałach Kamil Wojdyna Mateusz Wróbel Bartłomiej Zasada Bartosz Żkinis Michał Załuska Michał Grotkowski Wojciech (trener) Kamiński Sławomir (trener) Włodarski Adam (masażysta)
  29.04.2019 4.05.2019 konsult. p. nożna Szymbark Czubernat Sebastian Frączek Adam Gajoch Paweł Koczwara Marcin Kosecki Oskar Kruszec Patryk Michalski Paweł Kołacz Krzysztof Pastuszka Kamil Kucybała Adrian Sałach Kamil Wojdyna Mateusz Wróbel Bartłomiej Zasada Bartosz Żkinis Michał Załuska Michał Grotkowski Wojciech (trener) Kamiński Sławomir (trener) Włodarski Adam (masażysta)
  1.07.2019 10.07.2019 zgrup. p. nożna Suwałki Kucybała Adrian         Koczwara Marcin       Wierzbicki Michał Pastuszka  Kamil Frączek Adam           Sałach Kamil Kruszec Patryk Michalski Paweł Kołacz Krzysztof Szkatuła Rafał            Grotkowski Wojciech (trener) Kamiński Sławomir (trener) Włodarski Adam (masażysta)
  4.10.2019 6.10.2019 konsult. p. nożna Ciechanów Kucybała Adrian         Koczwara Marcin       Wierzbicki Michał Pastuszka  Kamil Frączek Adam           Sałach Kamil Kruszec Patryk Michalski Paweł Kołacz Krzysztof Szkatuła Rafał            Grotkowski Wojciech (trener) Kamiński Sławomir (trener) Włodarski Adam (masażysta)
  10.05.2019 12.05.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  14.06.2019 16.06.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  16.08.2019 18.08.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  30.08.2019 1.09.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  13.09.2019 15.09.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  4.10.2019 6.10.2019 konsul. p. koszykowa Włocławek Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)
  5.03.2019 11.03.2019 MŚ narciarstwo Lans-en-Vercors Małgorzata Pernal Patryk Jakieła Jerzy Krzanowski Edward Jakieła (trener) Zenon Jaszczur (kierownik drużyny)
  6.10.2019 20.10.2019 MŚ tenis Brisbane Natalia Babińska Dorota Kostka Agnieszka Krefta Mateusz Stusiński Andrzej Kulhawik (trener)
  6.10.2019 20.10.2019 MŚ kolarstwo Brisbane Małgorzata Pernal Edward Jakieła (trener) Kazimierz Szczepaniak (drugi trener)
  6.10.2019 20.10.2019 MŚ futsal Brisbane Kucybała Adrian         Koczwara Marcin       Wierzbicki Michał Pastuszka  Kamil Frączek Adam           Sałach Kamil Kruszec Patryk Michalski Paweł Kołacz Krzysztof Szkatuła Rafał            Grotkowski Wojciech (trener) Kamiński Sławomir (trener) Włodarski Adam (masażysta)
  6.10.2019 20.10.2019 MŚ p. koszykowa Brisbane Szubski Jacek                        Konkel Kamila                        Nowakowski Kamil    Kijak Krystian             Ochmański Łukasz    Kulpa Łukasz              Pietrzak Mateusz       Nowakowski Patryk   Chojnacki Rafał Bartłomiej Rojewski (trener) Robert Walczak (trener)