Dyscypliny nieolimpijskie

Wykaz akcji szkoleniowych prowadzonych przez ZSS Sprawni Razem

Wykaz kadry szkoleniowej oraz zawodników

Logo ZSS Sprawni Razem

Lp. Imię i nazwisko Grupa szkoleniowa funkcja
Szczepaniak Kazimierz kolarstwo Trener kadry
Jakieła Edward Narciarstwo/kolarstwo Trener kadry
Staranowicz Zbigniew Piłka ręczna Trener kadry
Kulhawik Andrzej Tenis Trener kadry
Kamiński Sławomir Piłka nożna Trener kadry
Grotkowski Wojciech Piłka nożna Trener
Walczak Robert Koszykówka Trener kadry
Rojewski Bartłomiej Koszykówka Trener

Wykaz kadry szkoleniowej ZSS Sprawni Razem w konkurencjach paraolimpijskich

Osoby współpracujące:

Włodarski Adam Piłka nożna fizjoterapeuta

Wykaz szkolonych zawodników przez ZSS Sprawni Razem

Od 01.01.2019 do 31.12.2019

 

 

Lp. Nazwisko Imię Województwo Dyscyplina Proponowana kadra
Narciarstwo
Jakieła Patryk PKR Narciarstwo A1
Kania Paweł PKR Narciarstwo A1
Turek Kasjan PKR Narciarstwo A1
Krzanowski Jerzy PKR Narciarstwo A1
Krzanowski Michał PKR Narciarstwo A1
Pernal Małgorzata PKR Narciarstwo A1
Jakieła Weronika PKR Narciarstwo A1
Piłka Ręczna
Bąk Kamil Śląskie Piłka ręczna A1
Bąk Krystian Śląskie Piłka ręczna A1
Benysykiewicz Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Błaszczyk Grzegorz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Drzewiecki Dawid Wielkopolskie Piłka ręczna A1
Dufrat Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Fortuniak Jakub Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Grzebiński Jakub pomorskie Piłka ręczna A1
Huszcza Łukasz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Kaczmarek Kamil Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Kmieć Marcin Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Kostrzewski Ireneusz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Kostrzewski Tadeusz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Kruszec Patryk Małopolskie Piłka ręczna A1
Soboń Daniel Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Soboń Krzysztof Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Szczepaniak Grzegorz Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Szoma Partyk Dolnosląskie Piłka ręczna A1
Wdówka Dariusz Małopolskie Piłka ręczna A1
Wojtczak Piotr Zachodniopomorskie Piłka ręczna A1
Zasada Bartosz Małopolskie Piłka ręczna A1
Koszykówka
Bryza Daniel dolnoślaskie koszykówka A1
Chojnacki Rafał kujaw-pom. koszykówka A1
Dębowski Michał pomorskie koszykówka A1
Dębowski Robert pomorskie koszykówka A1
Florkowski Hubert kujaw-pom. koszykówka A1
Grzebiński Adam pomorskie koszykówka A1
Janiszewski Adrian kujaw-pom. koszykówka A1
Kijak Krystian kujaw-pom. koszykówka A1
Konkel Kamil pomorskie koszykówka A1
Kudłaczyk Patryk kujaw-pom. koszykówka A1
Kulpa Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
Lendzion Michał pomorskie koszykówka A1
Nowakowski Patryk kujaw-pom. koszykówka A1
Nowakowski Kamil kujaw-pom. koszykówka A1
Pietrzak Mateusz kujaw-pom. koszykówka A1
Szubski Jacek kujaw-pom. koszykówka A1
Wojnowski Krzysztof kujaw-pom. koszykówka A1
Ziółkowski Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
Ziółkowski Damian kujaw-pom. koszykówka A1
Ochmański Łukasz kujaw-pom. koszykówka A1
Tenis
 Babińska  Natalia POM tenis A1
 Berkieta  Wiktoria POM tenis A1
 Rutkowska  Urszula DOL tenis A1
Grzebińska Kamila POM tenis A1
Kosecki Oskar POM tenis A1
Krefta Agnieszka POM tenis A1
Mucha Adam POM tenis A1
Berczyńska Anna DOL tenis A1
Stusiński Mateusz DOL tenis A1
Tomaszewski Piotr DOL tenis A1
Kostka Dorota POM tenis A1
Żytyńska Marlena POM tenis A1
Piłka nożna/Futsal
Czubernat Sebastian Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Gajoch Paweł Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Fraczek Adam Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Koczwara Marcin Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Kołacz Krzysztof Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Kosecki Oskar Pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Krawczyk Piotr Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Kruszec Patryk Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Kucybała Adrian Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Michalski Paweł Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Młudzikowski Łukasz Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
Pastuszka Kamil Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Pirkoś Dominik Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Prosowski Marek Podlaskie Piłka nożna/futsal A1
Sałach Kamil Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Sarnecki Marcin Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Stawniak Piotr Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Stawniak Paweł Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Stefański Damian Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Szkatuła Rafał Pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Wdówka Dariusz Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Wierzbicki Michał Zach-pomorskie Piłka nożna/futsal A1
Wilkosz Rafał Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Wróbel Bartłomiej Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Wojdyna Mateusz Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
Żwinis Michał Mazowieckie Piłka nożna/futsal A1
Zasada Bartosz Małopolskie Piłka nożna/futsal A1
Kolarstwo
Jakieła Patryk PKR Kolarstwo A1
Kania Paweł PKR Kolarstwo A1
Turek Kasjan PKR Kolarstwo A1
Krzanowski Jerzy PKR Kolarstwo A1
Krzanowski Michał PKR Kolarstwo A1
Pernal Małgorzata PKR Kolarstwo A1
Jakieła Weronika PKR Kolarstwo A1

 Zgrupowania – akcje szkoleniowe

l.p Data Miejsce Dyscyplina Akcja Lista uczestników
1. 26/01-04/02/2019 Myślenice Piłka nożna Zgrup. Czubernat Sebastian

Frączek Adam

Gajoch Paweł

Koczwara Marcin

Kosecki Oskar

Kruszec Patryk

Michalski Paweł

Kołacz Krzysztof

Pastuszka Kamil

Kucybała Adrian

Sałach Kamil

Wojdyna Mateusz

Wróbel Bartłomiej

Zasada Bartosz

Żkinis Michał

Załuska Michał

Grotkowski Wojciech (trener)

Kamiński Sławomir (trener)

Włodarski Adam (masażysta)

 

2. 08-14/2/2019 Kościelisko Narciarstwo Zgrup Jakieła Patryk

Krzanowski Jerzy

Kania Paweł

Turek Kasjan

Pernal Małgorzata

Jakieła Weronika

Jakieła Edward (trener)