Dyscypliny olimpijskie

Wykaz akcji szkoleniowych prowadzonych przez ZSS Sprawni Razem

Wykaz kadry szkoleniowej oraz zawodników

Logo ZSS Sprawni Razem

Wykaz kadry szkoleniowej oraz zawodników

Lp.Imię i nazwiskoGrupa szkoleniowafunkcja
  1.  
Bindaszewska HannaLATrener
  1.  
Denisiuk MariuszPływanieTrener
  1.  
Czuto PiotrLATrener kadry
  1.  
Dec EdwardPływanieTrener
  1.  
Dorożyński WojciechPływanieTrener
  1.  
Gonciarz MarianLATrener
  1.  
Jusiak BogusławLATrener
  1.  
Karbowiak SławomirLATrener
  1.  
Talikadze RomanLATrener
  1.  
Walendziak KlaudiuszLATrener
  1.  
Zblewski LeszekLATrener
  1.  
Żabiński MariuszLATrener
  1.  
Kokoszko JolantaLATrener

Wykaz kadry szkoleniowej ZSS Sprawni Razem w konkurencjach paraolimpijskich

Osoby współpracujące:

  1.  
Gałkowski Tadeusz psycholog
  1.  
Zielińska  Izabela fizjoterapeuta
  1.  
Gesek Rafał obsługa techniczna
  1.  
Zenon Jaszczur obsługa techniczna

Wykaz szkolonych zawodników przez ZSS Sprawni Razem

Od 31.01.2019 do 31.01.2019

Lekkoatletyka

Lp.NazwiskoImięWojewództwoProponowana kadra
  1.  
BieganowskaBarbaraOPOParaolim.
  1.  
BodzionyAnnaMAŁA
  1.  
BosyDanielWLKA
  1.  
ChrobotMaciejZPOA młodz.
  1.  
DrabikOskarLUBA
  1.  
DanilczukNikolaZPOA
  1.  
GrubaAlanPOMA
  1.  
GardzielewskaAgataMAZA młodz.
  1.  
GawełGrzegorzZPOA młodz.
  1.  
GóralskiBartłomiejZPOA
  1.  
GrubaAlanPOMA
  1.  
JaciukSylwesterMAZParaolim.
  1.  
KlebanowskiMateuszMAZA
  1.  
KluziakKarolLUBA
  1.  
KomorowskaAgnieszkaMAZA młodz.
  1.  
KownackiJakubZPOA młodz.
  1.  
KozdraTycjanZPOA
  1.  
KubalekSandraZPOA
  1.  
KucharczykKarolinaWLKParaolim.
  1.  
MarszałekEdytaZPMA
  1.  
OcetekKamilŚWIĘA
  1.  
PekDanielPOMParaolim.
  1.  
PieczychlebekSandraLBEParaolim.
  1.  
PietruchaMariuszLBEParaolim.
  1.  
PituraAgataZPOA
  1.  
PituraKamilZPOA młodz.
  1.  
RutzKatarzynaZPOA młodzik
  1.  
RydzkowskiPiotrPOMA
  1.  
StęciwaAdrianZPOA
  1.  
SmiałekKamilZPOA młodz.
  1.  
Stenka-SzymańskaSabinaPOMParaolim.
  1.  
WalczakPiotrPOMA
  1.  
ZdradaDawidZPOA

Pływanie

  1.  
KonieckoAngelikapodlaskieA1
  1.  
BujekMateuszlubelskieA1
  1.  
KowalczykJakublubelskieA1
  1.  
MichałowskaGabrielakuj. – pom.A1
  1.  
KolebskiWojciechwielkopolskieA2
  1.  
SobotaJakubmazowieckieA2
  1.  
LefeldKrystianlubelskieA2
  1.  
SzmaragowskaAnnadolnośląskieA2

Akcje szkoleniowe

Lp. Data Akcja szkoleniowa uczestnicy  
OD                    (RRRR-MM-DD) DO                    (RRRR-MM-DD) zawodnicy osoby towarzyszące Miasto
1. 2020-01-05 2020-01-15 Zgrupowanie LA Sylwester Jaciuk Sławomir Karbowiak Szklarska Poręba
2. 2020-02-09 2020-02-19 Zgrupowanie LA Bezulski Mateusz Bosy Daniel Drabik Oskar Kluziak Karol Pitura Agata Pitura Kamil Komorowska Agnieszka Kozdra Tycjan Rydzkowski Piotr Walczak Łukasz Wyrobek Monika Piotr Czuto Jolanta Kokoszko Słupsk
3. 2020-02-03 2020-02-12 Zgrupowanie LA Anna Bodziony Marian Gonciarz Nowy Sącz
4. 2020-02-03 2020-02-14 Zgrupowanie LA  Karolina Kucharczyk Bogusław Jusiak Spała
5. 2020-02-08 2020-02-17 Zgrupowanie LA Sylwester Jaciuk Mateusz Klebanowski Sławomir Karbowiak Szklarska Poręba
6. 2020-02-12 2020-02-23 Zgrupowanie LA Daniel Pek  Leszek Zblewski Szklarska Poręba
7. 2020-02-12 2020-02-23 Zgrupowanie LA Sabina Stenka – Szymańska Hanna Bindaszewska Bydgoszcz
8. 2020-06-10 2020-06-21 Zgrupowanie LA Barbara Bieganowska Mariusz Żabiński Szklarska Poręba
9. 2020-06-15 2020-06-24 Zgrupowanie LA Anna Bodziony Marian Gonciarz Nowy Sącz
10. 2020-06-21 2020-07-05 Zgrupowanie LA Daniel Pek Leszek Zblewski Wałcz
11. 2020-06-22 2020-07-05 Zgrupowanie LA Mateusz Piątek Zbigniew Lewkowicz Słupsk
13. 2020-07-13 2020-07-26 Zgrupowanie LA 1. Bezulski Mateusz 2. Bodziony Anna 3.Drabik Oskar 4. Kluziak Karol 5. Komorowska Agnieszka 6. Kownacki Jakub 7. Kozdra Tycjan 8. Kucharczyk Karolina 9. Mielczarek Mateusz 10. Pek Daniel 11. Pitura Agata 12. Pitura Kamil 13. Rydzkowski Piotr 14. Walczak Łukasz 15. Wypych Mariusz  Piotr Czuto Rafał Gesek Bogusław Jusiak Jolanta Kokoszko Zakopane
14. 2020-07-06 2020-07-17 Zgrupowanie LA Barbara Bieganowska Mariusz Żabiński Szklarska Poręba
15. 2020-07-12 2020-07-22 Zgrupowanie LA Sabina Stenka-Szymańska Hanna Bindaszewska Bydgoszcz
16. 2020-07-12 2020-07-26 Zgrupowanie LA Mateusz Piątek Zbigniew Lewkowicz Słupsk
17. 2020-07-23 2020-08-01 Zgrupowanie LA Sylwester Jaciuk, Mateusz Klebanowski Sławomir Karbowiak Zakopane
18. 2020-08-01 2020-08-11 Zgrupowanie LA Sabina Stenka-Szymańska Hanna Bindaszewska Bydgoszcz
19. 2020-08-01 2020-08-15 Zgrupowanie LA Karolina Kucharczyk Bogusław Jusiak Rawicz
20. 2020-08-01 2020-08-16 Zgrupowanie LA Mateusz Piątek Zbiegniew Lewkowicz Słupsk
21. 2020-08-04 2020-08-15 Zgrupowanie LA Barbara Bieganowska Mariusz Żabiński Szklarska Poręba
  2020-08-14 2020-08-24 Zgrupowanie LA Sabina Stenka-Szymańska Hanna Bindaszewska Bydgoszcz
22. 2020-08-17 2020-08-30 Zgrupowanie LA Kadra LA Piotr Czuto Jolanta Kokoszko Słupsk
23. 2020-08-13 2020-08-18 Zgrupowanie LA Daniel Pek Leszek Zblewski Szklarska Poręba/Zakopane
24. 2020-09-03 2020-09-13 Zgrupowanie LA Anna Bodziony Marian Gonciarz Nowy Sącz
25. 2020-11-07 2020-11-15 Zgrupowanie LA Kadra LA Piotr Czuto Jolanta Kokoszko Zakopane
26. 2020-11-23 2020-12-02 Poz. 1. Zgrup. LA Anna Bodziony Marian Gonciarz Nowy Sącz
27. 2020-07-06 2020-07-15 Zgrupowanie pływanie Artur Bujek Jakub Kowalczyk Mateusz Bujek Łukasz Bogucki Mariusz Denisiuk Radzyń Podlaski
28. 2020-08-18 2020-08-27 Zgrupowanie pływanie Artur Bujek Jakub Kowalczyk Mateusz Bujek Łukasz Bogucki Mariusz Denisiuk Radzyń Podlaski
29. 2020-09-09 2020-09-18 Zgrupowanie pływanie Artur Bujek Jakub Kowalczyk Mateusz Bujek Łukasz Bogucki Mariusz Denisiuk Radzyń Podlaski
30. 2020-12-01 2020-12-10 Zgrupowanie pływanie Artur Bujek Jakub Kowalczyk Mateusz Bujek Łukasz Bogucki Mariusz Denisiuk Radzyń Podlaski